Artiom Własow
Zainteresowania Wydarzenia Kontakty

O mnie:

Nazywam sie Artiom Wlasow. Urodzilem sie 23 listopada 1995 r. Jestem obywatelem Uzbekistanu - kraju na goracym Wschodzie. Od urodzenia mieszkalem, uczylem sie i przez pewien czas pracowalem w Taszkencie. Skonczylem szkole srednia nr 94 (2002-2011 r.), jestem absolwentemTaszkenckiego College Zawodowego Technologii Informacyjnych (2011-2014 r.). Mialem niesamowita mozliwosc dostac sie na uczelnie wyzsza w Polsce, dlatego obecnie studiuje wMiedzynarodowe Centrum Ksztalcenia Politechniki Krakowskiej (od 2014 roku do dnia dzisiejszego). Ponadto ukonczylem specjalny kurs z Adobe Photoshop oraz uczestniczylem w warsztatach z Internet-design'u.
W Taszkencie z kolei w latach 2013-2014 pracowalem jako ratownik w parku wodnym "Aqua-Park".